POMÁHÁME naší planetě

Jak se můžete dočíst na našem Instagramu a Facebooku, spolupracujeme s českou neziskovou organizací Prales Dětem - Justice For Nature. Tento spolek funguje již od roku 2009 a dal si za úkol chránit divokou přírodu a ohrožené druhy zvířat.

Jelikož sami milujeme přírodu a udržitelnost je esence naší značky, navázali jsme v červnu 2020 s Prales dětem etické partnerství. Je založeno na velmi jednoduché myšlence. Když každý přispěje malým dílem, ale bude nás hodně, stanou se velké věci. My proto darujeme 5% z každé objednávky na účet Justice For Nature, která díky tomu může udržovat jednotlivé programy v chodu a ochraňovat naši planetu a její ohrožené obyvatele, kteří se sami bránit neumí.

Co to znamená pro vás?

Je jedno, jestli u nás nakoupíte za 500 Kč nebo za 5000 Kč. Z vaší objednávky jde vždy 5% rovnou k Justice For Nature. Jako poděkování dostanete k nákupu certifikát potvrzující, že jste přispěli na provoz této skvělé organizace, a že jste zároveň svým dílkem pomohli ochraně tolik vzácné divočiny.

Děkujeme za každou objednávku!

Thumb
projekt

GREEN LIFE

Výkupem pozemků na Sumatře v Indonésii neustále roste přírodní rezervace určená k ochraně deštného pralesa a vzácných druhů zvířat. Její bezpečí střeží protipytlácká hlídka Green Patrol a dobrovolníci.

projekt

BLUE LIFE

Druhá hlídka Blue Patrol funguje na moři a pod hlavičkou Blue Life chrání podmořský svět před pytláctvím želvích vajec, nelegálním rybolovem, ničením korálových útesů a znečišťováním plastovým odpadem z rybářských vesnic. Čistit pláže pomáhají i dobrovolníci z ČR a SK.

Thumb
Thumb
projekt

OKO ZEMĚ

Monitorovací program v divočině, kde rangeři s pomocí fotopasti sledují život zvířat v přirozeném prostředí, ale také je chrání před pytláky. Z nasbíraných dat vznikne vzdělávací program pro děti na 5 kontinentech nazvaný Etika Země.

projekt

OBČANSKÉ HLÍDKY V ČR

Dobrovolníci, kteří se chtějí zapojit přímo v terénu zde v ČR, se mohou přidat k práci na odhalování envirokriminality, zejména travičství.

Thumb
  • Celkem 0,00,- Kč